Промислові харчові комплекси, ресторани та невеликі кафе використовують високопродуктивні м’ясорубки професійні. Вибір такого пристрою – одне з головних завдань, на якому має сконцентрувати увагу власник закладу. Лише добре розуміючись на основних параметрах та функціях м’ясорубки, вдасться придбати пристрій відповідно до потужності підприємства.

Промислова м’ясорубка

Професійні м’ясорубки: особливості та класифікація

М’ясорубка промислова суттєво відрізняється від побутової, оскільки здатна обробити більшу кількість сировини за менший проміжок часу. В середньому подібні пристрої видають 100 кг фаршу за годину. Відмінність можна побачити також в конструкції професійного обладнання: міцний корпус, виготовлений з нержавіючої сталі, стійка основа, зносостійкі деталі. Воно спроможне працювати тривалий час при інтенсивному навантаженні. 

Вибираючи пристрій, потрібно бути уважним, оскільки м’ясорубка професійна має кілька видів, які відрізняються комплектацією:

  • enterprise – односторонній ніж, шнек, решітки з отворами та притискні гайки;
  • напівунгер – до елементів enterprise додається двосторонній ніж;
  • unger – шнек, підрізна решітка, два двосторонні ножі, велика проміжна решітка, дрібна фінальна решітка та притискна гайка. 

Перші два види професійних пристроїв задовольняють потреби кафе, ресторанів та невеликих підприємств, а останній – підходить для промислових харчових комплексів, які обробляють великі обсяги сировини.

м’ясорубка професійна

Параметри, які важливо враховувати при виборі професійної м’ясорубки

Не існує універсальної відповіді на питання, яка з професійних м’ясорубок найкраща. Багато залежить від особливостей підприємства, адже для невеликих кафе та ресторанів підійде пристрій, який обробляє до 100 кг сировини, а для великих підприємств його продуктивності буде недостатньо. Отже, вибираючи промислові м’ясорубки, потрібно враховувати низку параметрів:

  1. Потужність. Чим вона вища, тим ефективніше обладнання справляється з великим об’ємом сировини. Середній показник складає 1,5 кВт.
  2. Продуктивність. Показує, скільки фаршу може виготовити м’ясорубка за годину. 
  3. Комплектація. Кількість ножів повинна відповідати експлуатаційним потребам. 
  4. Додаткові можливості. Сюди входить реверс, функція охолодження двигуна, частотний регулятор.

Враховуючи велике різноманіття пристроїв, які доступні в магазині Gastro24, потрібно відповідально ставитися до оцінки промислової потужності свого підприємства та вибирати лише такі пристрої, які справляться із завданням та підвищать ефективність роботи.

Промислова м’ясорубка – обладнання, здатне суттєво підвищити продуктивність праці персоналу не лише на професійній кухні, а й в цехах обробки м’яса та виготовлення напівфабрикатів.