• Головна
  • Хлопчику, який впав на електролінії, потрібна допомога небайдужих тернополян
18:00, 2 липня 2016 р.

Хлопчику, який впав на електролінії, потрібна допомога небайдужих тернополян

14-тирічному Максиму із Підволочиська, який 29 червня впав на електролінії з моста над залізничною колією, зробили першу операцію. У хлопця обпечено 60 відсотків тіла.

Частину обгорілої шкіри вже закрили. Юнак у реанімації Тернопільської обласної дитячої лікарні. Попереду на нього чекає ще кілька хірургічних втручань та дороговартісних пластичних операцій. Рідні хлопця не в силі самостійно зібрати необхідні кошти на лікування дитини, тож просять не байдужих про допомогу.

29 червня у Підволочиську районну лікарню поступив юнак 14-ти років, житель Підволочиського району, селище Підволочиськ з ураженням електричного струму, 60 відсотків тіла з ураженням опіковою хворобою, з опіковим шоком і закритою черепно мозковою травмою, зі струсом головного мозку. Хлопця обезболили і направили на лікування в Тернопільську обласну дитячу лікарню, – розповідає Тернополю заступник головного лікаря Підволочиської лікарні Степан Данилишин.

Бажаючі допомогти лікуванню підлітка можуть перераховувати кошти на рахунок його сестри. Номер карточки ПриватБанку 4149497867021901 Шарак Ольга Андріївна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #допомога #дитина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...