• Головна
  • Нардеп запросив колег-депутатів під час літніх канікул завітати на передову
15:30, 9 серпня 2016 р.

Нардеп запросив колег-депутатів під час літніх канікул завітати на передову

Народний депутат України від парламентської фракції “Об’єднання Самопоміч” Тарас Пастух, який у складі розвідувальної роти 128-ої гірсько-піхотної бригади Збройних сил України брав участь у проведення Антитерористичної операції на сході України, завітав до однієї з найгарячіших позицій українських захисників на Донбасі – “Шахти Бутівки”, передає “Літописець“.

Нардеп звернувся до своїх колег з Верховної Ради і запропонував їм виділити декілька днів під час півторамісячних літніх канікул, та завітати на передову.

Гадаю, що півтори місяці парламентських канікул кожному депутату абсолютно достатньо часу, щоб не лише відпочити, але й поїхати на “передок” і на власні очі побачити все, що там відбувається. Як виконуються мінські домовленості, як забезпечені наші бійці, попри ті мільярди, котрі ми завжди виділяємо в останню ніч перед черговим новим роком під крики: “хто не голосує – той за путіна”, як укомплектовані наші підрозділи і т.д”, – заявив нардеп.

Тарас Пастух вважає, що після таких візитів, свідомість народних обранців була б дещо іншою “й кнопки тиснули не так, як їх “господарі” наказують”.

Нардеп запросив колег-депутатів під час літніх канікул завітати на передову, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нардепзапросивнапередову #ТарасПастух
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...