
09:00, 19 серпня 2016 р.
Тернопільським педагогам презентували «Нову українську школу»
Педагоги мають навчити дітей висловлювати власну точку зору, розвивати їхнє креативне мислення, допомогти віднайти у собі приховані таланти, самостійно вирішити складні завдання й прищепити практичні навики, що знадобляться у дорослому житті.
Право на помилку являється невід’ємною складовою навчального процесу, а повага гідності учня являється найважливішим правилом для всіх педагогів — це одні з основних засад концепції «Нової української школи».
Основна мета впровадження даної реформи — зробити навчальні заклади цікавими для дітей, надати їм можливість повністю реалізувати себе.
Даний документ презентувала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 18 серпня час педагогічної відео конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік». Також у даному заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик, заступник начальника управління освіти і науки Ганна Зварич та педагоги Тернопільщини.
«Принципи радянської освіти, в основі якої полягало формування слухняного «гвинтика системи», відходять у минуле. Натомість сьогодні ми повинні виховувати справжніх особистостей, патріотів нашої країни. Наше завдання — це побудова української школи зі збереженням української ідентичності. Адже успіх всієї України напряму залежить від самореалізації кожного українця», — наголосила Лілія Гриневич».
Окрім цього, на даній відео конференції підбили підсумки розвитку освіти за минулий та поточний рік, а також прозвітували щодо підготовки до нового навчального року та функціонування закладів дошкільної освіти. До слова, Тернопільська область — серед лідерів щодо створення додаткових робочих місць у сфері дошкільної освіти.
Віце-прем’єр-міністр запевнив, що Уряд надає пріоритетне значення освіті і це є важливим в контексті підготовки бюджету на наступний рік. У рамках реформування освітньої сфери вже найближчим часом планується ухвалення великої кількості нормативно-правових актів. І для того, щоб вони ефективно працювали, потрібно забезпечити тісну взаємодію Уряду, парламенту і місцевої влади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:33, 22 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
15:42, 25 квітня
live comments feed...