• Головна
  • Чиновник погодився взяти хабар у вигляді трикімнатної квартири у Тернополі
11:00, 1 вересня 2016 р.

Чиновник погодився взяти хабар у вигляді трикімнатної квартири у Тернополі

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3  ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, за вчинення такою службовою особою дій в інтересах того, хто пропонує неправомірну вигоду з використанням наданої влади).

 Розслідуванням встановлено, що виконувач обов‘язків начальника  Управління Держархбудінспекції в Тернопільській області прийняв пропозицію від директора приватного підприємства отримати неправомірну вигоду у вигляді однієї трикімнатної квартири у місті Тернополі.  Квартира пропонувалась чиновнику за сприяння у позитивному вирішенні результатів перевірок об’єктів будівництва, укритті виявлених порушень та незастосуванні штрафних санкцій та адміністративних стягнень або їх застосуванні у незначних розмірах, сприянні у веденні будівельної документації та у її погодженні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #чиновник #хабар #квартира
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...