• Головна
  • На Тернопільщині злодій-рецидивіст вкрав автомобіль, а потім потрапив в ДТП
14:15, 22 вересня 2016 р.

На Тернопільщині злодій-рецидивіст вкрав автомобіль, а потім потрапив в ДТП

Про крадіжку автомобіля «ВАЗ» повідомив місцевих правоохоронців тернополянин. Ввечері потерпілий залишив легківку у дворі житлового будинку, а зранку транспортного засобу на місці вже не виявилося.

Через деякий час поліцейські відшукали автомобіль. Серйозно пошкоджені під час ДТП «Жигулі» знайшли неподалік села Каска Тернопільського району. Водій транспортного засобу не впорався з керуванням і в’їхав у придорожній стовп, а потім зник з місця події.

Під час перевірки правоохоронці вийшли на слід зловмисника. Ним виявився злодій-рецидивіст, якого вони нещодавно впіймали на грабежі та угоні «Рено».

Це – неодноразово судимий за подібні злочини двадцятиоднорічний житель села Смиківці. Він у скоєному зізнався.

За фактом злочину правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 289 КК України – незаконне заволодіння транспортним засобом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП #крадіжка #автомобіль
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...