• Головна
  • В Тернополі охоронятимуть фонтани від вандалів
18:31, 19 червня 2017 р.

В Тернополі охоронятимуть фонтани від вандалів

В Тернополі охоронятимуть фонтани від вандалів

Кілька фонтанів у Тернополі вийшли з ладу після зими, частину — пошкодили вандали. Тернопільські комунальники обстежили водограї, склали відповідні акти, тому незабаром усі неполадки усунуть.

Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Олег Соколовський.

Окрім того, незабаром у Тернополі зявляться відповідальні люди, які слідкуватимуть безпосередньо за фонтанами.

— В Тернополі є дванадцять фонтанів, по кожному є необхідність здійснення певного виду робіт. За попередніми підрахунками, для виконання робіт треба півмільйона гривень. Практично на кожному фонтані є проблема: там форсунку вкрали, там згорів мотор, не обов’язково, що якусь шкоду нанесли, час часто робить своє, — розповідає Олег Соколовський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #фонтани #охорона #вандали
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...