
14:01, 24 червня 2017 р.
Не приманюйте злодіїв: у Тернополі знову пограбували автомобіль

Аби заволодіти майном безпечно залишеним у авто, крадії нищать транспорт та розбивають вікна, спричиняючи ще більші збитки власникам.
Про це повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції у Тернопільській області.
Пошкоджене вікно в іномарці «Ніссан» застала 30-річна тернополянка , коли повернулась до власного авто. Жінка лише на декілька хвилин залиш и ла машин у, а злодій вже встиг помітити на сидінн і сумку. Як результат, пропали паспорт, водійське посвідчення та документи на авто, а з’явилися витрати на покупку нового скла.
Півтори тисячі гривень та 450 доларів втратила ще одна місцева мешканка. Допоки власниця автівки відвідувала медзаклад , злодій серед білого дня розбив скло у «Шкоді» та витяг сумку з сидіння. Пропали три тисяч гривень та документи на авто.
Тож не провокуйте зловмисників! Вони пошкоджують здебільшогоскло передніх бокових дверей, швидко беруть те, що їх зацікавило, і втікають. Часто їх не зупиняє навіть сигналізація, адже сама крадіжка займає декілька хвилин і злодій встигає втекти ще до приходу власника авто.
Не заманюйте їх легкою наживою! Не залишайте у салоні нічого цінного. Відеореєстратор , навігатор, документи, мобільний телефон, а тим паче, барсетку чи гаманець не полінуйтеся і заберіть із автомобіля. Цей запобіжний захід зробіть ваш транспорт менш привабливим для зловмисників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:55, 16 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
15:42, 25 квітня
10:38, Сьогодні
live comments feed...