
18:45, 18 вересня 2017 р.
«МРІЯ» провела на Козівщині сімейний фестиваль «Свято файних мрій»

Сімейний фестиваль «Свято файних мрій» Агрохолдинг Мрія
Сімейний фестиваль «Свято файних мрій» організував Агрохолдинг «МРІЯ» з нагоди 2-річчя кооперативу «Файна поляна», яка вирощує у селі Августівка малину та інші ягоди на площі близько 16 га.
«МРІЯ» підтримала створення вже 10 кооперативів. Плануємо відкрити у наступному році стільки ж».
«Файна поляна» - це перше кооперативне об’єднання,утворене за фінансової і організаційної підтримки «МРІЇ». Кооператив надав можливість людям ознайомитися із результатами своєї роботи так би мовити практично – скуштувати малини, зібравши їх в полі. Агрохолдинг передбачив для гостей фестивалю розваги на найвибагливіші смаки, а для дітей були забезпечені безкоштовні атракціони і майстер-класи. Разом з тим «МРІЯ» інформувала гостей фестивалю про свої соціальні проекти та розповідала про досягнення компанії.
«Я радий сказати, що сьогодні мені доповіли, що в кооперативі «Файна поляна»вже 260 людей працюють на збір врожаю. Тому я вважаю, що це успішний проект і це шлях в майбутнє для українського села в цілому. «МРІЯ» підтримала створення вже 10 кооперативів. Плануємо відкрити у наступному році стільки ж. Зараз наша компанія проводить конкурс проектів економічного розвитку, фонд якого складає 4 мільйони гривень. Відбиратимемо найкращі проекти із найбільшим потенціалом на успіх і ми будемо підтримувати їх в організації, в створенні і в управлінні, щоб люди які починають проекти, мали усі шанси на успіх», - зазначив генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський.
«МРІЯ» впевнено нарощує технічний парк
Починаючи із 2015 року компанія вкладає кошти в нарощування сільськогосподарського парку. Бюджет склав вже близько 25-ти мільйонів доларів. Свої останні технічні поповнення Компанія представила на фестивалі.
- Це трьохсотсильні трактори « Massey Ferguson ». Даний трактор призначений для таких технологічних операцій, як ґрунтообробка та посів. У даному випадку ми поповнили свій стратегічний запас техніки. На сьогодні маємо можливість зосередитися на поліпшенні виробничих процесів та підвищені врожайності наших культур, - наголошує технічний директор компанії Агрохолдингу “МРІЯ ” Віктор Мельник.
«Ми на ринку України більше 20-ти років. Маємо більше 14-ти сервісних центрів по всій країні. Потреби “МРІЇ” задовольняємо чотирма сервісними центрами у Тернополі, Рівному, Львові та Хмельницькому. Цього року ми прислали “МРІЇ” 13 тракторів “Массей Фергюсон” номінальною потужністю 340 кінських сил. Цьогоріч більш плідно нарощуємо співпрацю», - каже комерційний директор компанії «Амако» Олег Гук.
«Кооперативний рух - це інструмент майбутнього економічного потенціалу українського села»
«МРІЯ» обробляє землі у шестиобластях Західної України. У кожній з нихкомпанія запускає проект щодо організації кооперативного руху. Всюди, де присутня «МРІЯ», є можливість утворити кооператив.
«Кооперативний рух - це той інструмент, в якому я бачу майбутній економічний потенціал українського села. Тому «МРІЯ» пропагує створення кооперативів на територіях, де наша компанія присутня і всіляко надаємо підтримку активним громадам, які хочуть об’єднатися заради спільної справи. Підтримуємо їх фінансово, допомагаємо щодо навчання, обміну досвідом, щодо розширення і подальшого розвитку. У Кооперативний напрямок «МРІЯ» вклала вже більше 3 млн гривень і на цьому ми не зупиняємося», - зазначив генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський під час урочистого відкриття фестивалю.
Майстер-класи, атракціони та пластовий табір на«Святі файних мрій»
На фестивалі були організовані різні локації – зона хенд-мейд виробів, майстер-класів, польової кухні. Особливу увагу надали організатори облаштуванню дитячої зони – це батут, стінка для скелелазіння. Діти могли пограти у футбол та долучитися до різних змагань та майстер-класів.
«Майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок діткам дуже цікавий. Робимо ляльку по таких методиках, що ми не в’яжемо вузлики, а мотаємо ниточки. Діткам це зручно, бо багато з них не вміє в’язати вузлики. Використовуємо тканини з українськими орнаментами. Беруть участь діти від 5 до 15 років. Лялька-мотанка - це традиційна українська лялька. За віруваннями вона вбирає усю негативну енергетику. Лялька-мотанка є оберегом», - каже керівник майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки Олена Зозулька.
У рамках фестивалю діяв дводенний пластовий табір. У дні відкриття пластового рокупластуни вирішили долучитися до фестивалю«Свято файних мрій».
«У таборі загалом десь 200 пластунів. Це з різних районів нашої області. В основному це юнаки. Ми приїхали з Шумська. Програма дуже цікава. У перший день була ватра. Наступний день відвідали богослужіння в місцевому храмі, а після обіду відбулися змагання серед дітей. Ми беремо участь у фестивалі«Свято файних мрій». Нам «МРІЯ»профінансувала харчування, а також дорогу», - каже Віра Косік з Шумського району (станиця Шумська).
Відвідувачі заходу могли також подивитися на лицарські бої,відвідатиконцерт, скуштувати малину і зібрати перший врожай на малинових полях.
Надія Калінчук приїхала з Тернополя відвідати «Свято файних мрій». «Я була насправді вже на дуже багатьох фестивалях. Часто їжджу на «Дзвони Лемківщини» і на інші подібні фестивалі. Тобто вже маю з чим порівняти. Атмосфера тут дуже хороша. Організовані майстер-класи, продають всілякі дрібнички та сувеніри, рукотворні речі.Є смачна польова кухня. Насиченою є шоу-програма. Є народні пісні, а також сучасні виконавці – зірковий гурт « LosColorados ». Я дуже задоволена».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:42, 28 листопада 2024 р.
live comments feed...