20:02, 23 грудня 2017 р.
Небезпечна гра "Червона сова" – фейк
Суїцидальна гра для підлітків «Червона сова», яка, нібито, прийшла на заміну «Синьому киту» та за останній місяць почала значно поширюватися у забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакті» – не що інше, як фейкова інформація.
За словами керівника сектору комунікації ГУ НП у Тернопільській області Сергія Крети, паніка, яку поширюють українці в новинах, блогах чи соцмережах з приводу нової гри-вбивці «Червоної сови», насправді надумана.
— Провокативну інформацію щодо «Червоної сови» спеціально «закидають» нам спецслужби, ймовірно, з Росії, для того, щоб чинити серед дітей та дорослих паніку, рух та напругу. Ще місяць тому, коли в Україні активізувалася суїцидальна група, Міністерство внутрішніх справ України перевірило та підтвердило, що ця небезпечна гра – «чистої води» фейк, — поділився Сергій Крета.
Сергій Йосипович зазначив, що не тільки на Тернопільщині, а й загалом в Україні не спостерігалося жодного суїциду серед дітей та підлітків через «Червону сову», пишуть Тернополяни
— В окремих школах України серед учнів навіть проводились опитування, які стосувалися новостворених груп «Сови». Отож, на відверте питання: «Чи знають школярі щось про такі спільноти чи ігри?» діти відповідали, що «не знають». До того ж, з Тернопільщини ніяких дзвінків-скарг на «Червону сову» до нас не надходило, як і не було виявлено жодних кураторів. Ми навіть перевіряли кількох неповнолітніх, які цікавилися цими спільнотами, то навіть ці підлітки говорили, що «Червоні сови» - фейк, — поділився керівник.
Сергій Крета також застеріг, що місцевим ЗМІ не варто «роздувати» серед населення паніку відносно нових «псевдогруп», а писати лише перевірену і правдиву інформацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...