• Головна
  • Будьте обережні!: у Тернополі злодії масово викрадають велосипеди із під’їздів багатоповерхівок
18:01, 15 травня 2018 р.

Будьте обережні!: у Тернополі злодії масово викрадають велосипеди із під’їздів багатоповерхівок

Будьте обережні!: у Тернополі злодії масово викрадають велосипеди із під’їздів багатоповерхівок

Залишений транспорт в під’їздах багатоповерхівок сушарнях та підвальних приміщенням – це джек-пот для зловмисників. Аби вчити протиправне зловмисникам необхідно лічені хвилини, щоб попрямувати з вашим двоколісником в невідомому напрямку.

Лише протягом доби працівники Тернопільського відділу поліції задокументували два факти крадіжки байків з підсобних приміщень жилих будинків. Завдані збитки оцінили на суму майже 10 000 гривень.

Правоохоронці довели й причетність трьох тернополян до низки злочинів пов’язаних з викраденням транспорту. В першому випадку крадій викрав дороговартісний велосипед, який господар залишив в сушарні. В двох інших протиправне вчинив злочинний дует. Молодики протягом тривалого часу криміналили на території обласного центру. Не залишили осторонь й майно місцевих мешканців, яке реалізували в ломбарди.

Дії підозрюваних кваліфікували за статтею 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».

Працівники поліції звертаються до жителів краю бути обачними та нагадують про елементарні заходи безпеки за допомогою яких громадяни зможуть вберегти свій транспорт від рук невідомих.

Велосипед зберігається в надійному підвалі або загальному коридорі

Це найбільш популярний спосіб передати свій ровер у руки злодія. Надійних підвалів не буває, що підтверджує статистика вкрадених звідти велосипедів. Такі крадіжки часто здійснюються за наводкою, і якщо злодії дізнаються, що в підвалі є щось цінне, то зламати його вже не складе проблем. Загальний коридор – це чужа територія. Хороші сусіди можуть забути закрити двері, погані – навести злодіїв.

Пристібайте велосипед в людному місці

Не шукайте місце під відеокамерами, а паркуйте байк в найбільш людному та прохідному місці. Це ні в якому разі не збентежить професіоналів, але принаймні, відсіче початківців. І все-таки, є хоч якась надія, що один з перехожих виявиться небайдужим.

Використовуйте як мінімум два замки.

Ця порада має подвійний сенс. По-перше, впоратися з двома замками – це як мінімум в два рази більше часу. По-друге, наркомани часто «роздягають» пристебнуті велосипеди, два замки дозволять зберегти колеса. Обов’язково один із замків повинен бути U-подібним, так як товсту металеву дужку складніше перекусити/перепиляти простими засобами. Втім, недорогі U-подібнізамки злодії і не намагаються «кусати», вони легко ламають саму основу замка.

Записати серійний номер

Якщо вже ваш ровер в зоні ризику, то запишіть його серійний номер, він вибитий знизу кареточного вузла (сама нижня точка рами). Це допоможе заявити права на ровер.

На жаль, захистити велосипед від крадіжки можна тільки одним способом – тримати його завжди перед очима, паркувати тільки в квартирі. Якщо такий варіант абсолютно не прийнятний, то є й альтернатива – складні велосипеди. Такий апарат можна взяти з собою в супермаркет, а вдома він легко поміститься під диваном.

Якщо і це не вберегло ваше майно від крадіїв, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка #поліція
Останні новини
ТОП новини
"Робота для літніх людей, 18 000 грн зарплати на місяць": названо ТОП-5 гарячих вакансій, роботодавці готові платити
Автомобілі доведеться викопувати з-під снігу через люті хуртовини: синоптики попереджають про різку зміну погоди
"Дощ, нескінченний сніг і справжній потоп чекають на області": в Україні вируватиме негода, небезпека для машин і людей
"Дві пенсії відразу можуть отримати ці пенсіонери, українці навіть не знали про таку можливість": названі групи людей
Оголошення
live comments feed...