• Головна
  • 26 тисяч гривень зняли шахраї з картки пенсіонерки з Тернополя
11:15, 10 серпня 2018 р.

26 тисяч гривень зняли шахраї з картки пенсіонерки з Тернополя

72-річна пенсіонерка з Тернополя втратила 26 тисяч гривень через свою довірливість. Старенька не розпізнала шахрая, який назвався працівником банківською установи.

Зловмисник зателефонував жінці, випитав у неї реквізити картки, а потім просто зняв із тієї всі кошти.

Через кілька годин потерпіла звернулася із заявою до правоохоронців. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

Як інформує офіційний сайт Національної поліції в Тернопільській області: громадянам слід бути пильними й застерегти своїх літніх родичів, адже старенькі найчастіше потрапляють на гачок шахраїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шахраї #картка #пенсіонерка
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...