• Головна
  • На Тернопільщині на День міста спекли коровай, вагою майже 1000 кілограмів (ФОТО)
16:05, 15 серпня 2018 р.

На Тернопільщині на День міста спекли коровай, вагою майже 1000 кілограмів (ФОТО)

На Тернопільщині на День міста спекли коровай, вагою майже 1000 кілограмів (ФОТО)

Більче-Золоте в неділю 12 серпня відсвяткувало 536-ту річницю з дня заснування.

Чудове село з славною та багатою історією . Вміють жителі працювати - вміють і відпочивати.

Святкування розпочалось з богослужінь в храмах . В церкві святого Архистратига Михаїладля поклоніння і благословення були мощі святих угодників божих - Святителя Миколая, Преподобного Афанасія Афонського , Великомучениці Варвари, преподобного Іова і чудотворця Почаївського , преподобного Мойсея Угрина Києвопечерського . Всі парафіяни та гості помолились за мир, за Україну,за Більче-Золоте.

Опівдні урочистості продовжились на стадіоні Більче-Золотецького парку .

Окрасою свята став велетенський коровай вагою 800 кг , який вкінці розділили та роздали всім присутнім, повідомляють на сайті Більче-Золотецької громади.

Виїзні магазини та приватні підприємці пропонували солодощі та різні товари народного вжитку .

Для дітей організували дитяче свято з ігровою програмою "Щасливі діти в Більче-Золотому" , під час якого працювали аніматори , різні атракціони.

Кінна карета возила діток та всіх бажаючих старовинним парком. Людно було на стадіоні . Сюди прийшли не тільки більчанці, але з усіх навколишніх сіл приїхали гості.

До нас на свято завітали поважнігості - виходець з нашого села , ректор Кам'янець-Подільського аграрно-технічного університету Володимир Васильович Іванишин , народні депутати України Олег Степанович Барна та Микола Володимирович Люшняк , голова Борщівської районної державної адміністрації Людмила Володимирівна Юзьків , герой України, депутат Тернопільської обласної ради Петро Іванович Гадз , начальник відділу культури , туризму та релігій Борщівської РДА Уляна Іванівна Пасічник, начальник Управління соціального захисту населення Борщівської РДА Любов Ярославівна Морозко , директор ТОВ "Український кристал" м. Кам'янець-Подільський Юр'єв Володимир Васильович , заслужений працівник культури, директор Борщівського краєзнавчого музею Михайло Петрович Сохацький , директор Борщівського агратехнічного коледжу Ярослав Васильович Козій .

Почесними гостями свята була польська делегація на чолі з сенаторомСейму Республіки Польщі Яном Філіпом Лібіцьким.

Отець Петро поблагословив свято. І ось воно розпочалось. Вже стало доброю традицією зустрічати в Більче-Золотому кінний театр "Козаки Поділля" на чолі з отаманом Дністровсько-Подільської Січі Іллею Іллічом Бунько та кінно-спортивний клуб ТОВ "Корпорація "Колос-ВС" . Одні за одним виходили на сцену місцеві аматори. Привітали з Днем села всіх присутніх і вокальний колектив "Більчанки". А потім для всіх співав заслужений артист України Павло Доскоч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #День_міста #коровай #тонна
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...