• Головна
  • У тернопільському військкоматі розповіли про “облави” на призовників
13:01, 17 грудня 2018 р.

У тернопільському військкоматі розповіли про “облави” на призовників

Осінній призов-2018 добігає кінця. Цього року він тривав упродовж трьох місяців. Призов охопив понад двадцять три тисячі юнаків, з них до війська відправлять 550 осіб. Це на 2,5% більше, ніж під час весняного призову.

Осінній призов продовжено на один місяць через збільшення кількості призовників для комплектування Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, а також якісного відбору майбутніх захисників Батьківщини.

"Призов розпочався з першого вересня. Відповідно до змін указу Президента, призов відбувався упродовж трьох місяців: жовтня, листопада, грудня. Це пов’язано із тим, що збільшилася кількість призовників для укомплектування команд для Національної гвардії і Державно-прикордонної служби", – каже заступник військового комісара, начальник відділу комплектування та призову Тернопільського обласного військового комісаріату Петро Сирко.

Як повідомляє "За Збручем", в обласному військкоматі нагадують, чоловікам віком від 20 до 27 років не варто чекати повістки. Оскільки громадяни призовного віку повинні прийти до військкомату упродовж десяти днів з оголошення призову.

"Згідно частини восьмої статті 15 Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу" (Закон) після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову у разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову. Відповідно до частини десятої цієї ж статті Закону, у разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного (міського) військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом", – додає Петро Сирко.

У військовому комісаріаті спростовують інформацію щодо влаштування "облав" для чоловіків призовного віку.

"Часто-густо в соціальних мережах та на сторінках Інтернет-видань висвітлюють фото військових у громадських місцях та підписують, що нібито військові комісаріати проводять облави і "крадуть" людей прямо на вулицях. Фейкові повідомлення у ЗМІ та соцмережах робляться або на замовлення противників відбудови Збройних Сил України, або для саморекламування, та ніяк не для підвищення іміджу військовослужбовця як захисника своєї держави".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Призов #армія #військкомат
ТОП новини
"З 1 січня ТЦК масово мобілізує чоловіків із цими ознаками, ці 4 групи з хворобами опиняться у ЗСУ": мобілізація, повістки
"Мобілізація посилюється новими покараннями, цю групу чоловіків до 5 лютого масово відправлять у ТЦК": повістки, ВЛК
"Жахливий мороз у -18 градусів і потужний вітер пруть в Україну, різкий дощ і снігопад неминучі": чого чекати на Новий рік
"На свята міцний мороз і потужний снігопад накриють ці області, в Україну суне дощ і негода": що буде на Різдво і Новий рік
Оголошення
live comments feed...