• Головна
  • У Тернополі злодії «закупилися» на зимові свята
15:31, 19 грудня 2018 р.

У Тернополі злодії «закупилися» на зимові свята

Залишив машину на парковці поблизу торгового центру у Тернополі та потрапив у кримінальну історію мешканець Бережан. Допоки чоловік ходив по крамниці злодій викрав вже придбаний товар з його авто.

З заявою до поліцейських звернувся сам потерпілий. Він повідомив, що невідомі викрали з його авто ящик вафель, 36 банок ікри горбуші та 5 тисяч гривень. "МІТСУБІСІ АУТЛЕНДЕР" власник виявив непошкодженим, тож, найімовірніше транспорт відчинили професіонали. За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження.

Поліцейські вкотре застерігають власників транспортних засобів: не залишайте цінні речі та готівку у авто. Найпопулярніші місця, де полюють автозлодії – це парковки поблизу торгових та розважальних центрів. Не варто ризикувати і біля власного помешкання.  Залишаючи машину на ніч, не полінуйтеся забрати усі цінні речі з салону, не залишайте сумки і барсетки, навіть знаючи, що в них нічого цінного немає. Крадій-аматор розіб’є скло задля крадіжки, а ремонт авто оплачувати доведеться з власної кишені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #злодії #товар
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово шукають чоловіків з цими професіями навіть 55-річного віку, не призвуть 9 груп людей": мобілізація, повістки
"В Україну суне похолодання і низькі температури, люди чекають на дощ і снігопад": куди пре потужний мороз у -20 градусів?
"Похолодання і зниження температури пре в Україну, експерти сказали про снігопад і дощ": де вдарить мороз у -22 градуси?
"Повістки і великі штрафи масово накриють чоловіків цих категорій до 1 квітня, ТЦК шукає людей": мобілізація посилюється
Оголошення
live comments feed...