
13:17, 29 травня 2019 р.
На Тернопільщині двоє крадійок "обчистили" помешкання, вправно підібравши ключ до вхідних дверей
Матеріальні збитки на чималу суму завдали невідомі особи. Саме з таким повідомленням до працівників Шумського відділення поліції звернулася жителька села Малі Дедеркали. Зловмисники винесли з помешкання краянина всі знайдені ювелірні вироби.
У ході проведених слідчо-оперативних заходів стало відомо, що до злочину можуть бути причетні двоє смуглявих жінок не слов’янської зовнішності. Вони приїхали до села автомобілем та ходили вулицями села Не оминули помешкання 48-річної жительки краю.
Невідомі потрапили досередини шляхом підбору ключа. Непрохані гості обнишпорили будинок й як наслідок знайшли сховок, де жінка зберігала прикраси, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
Відсутність майна господиня виявила вже згодом, адже зловмисники не порушили домашню обстановку й навіть зачинили за собою вхідні двері. За допомогою потерпіла звернулася до поліцейських. Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, ще один схожий злочик трапився днями. Дві жінки витягли гаманець і відвідувачки магазину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:27, Вчора
9
11:49, 3 березня
64
23:49, 3 березня
11:59, 7 березня
27
08:27, 9 березня
live comments feed...