09:00, 16 грудня 2012 р.
Фантастична Підгрушна фінішувала 4-ю у гонці переслідування (ФОТО)
Капітан нашої жіночої команди була найшвидшою ходом і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах.
У словенській Поклюці відбулася жіноча гонка переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону. І другий день поспіль наша біатлоністка зупиняється за крок від подіуму.
Олена Підгрушна, стартувавши 26-ю, провела відмінну гонку, завдяки чому піднялася на 4-е місце. Капітан нашої жіночої команди була найшвидшою по трасі і вибила всі мішені на вогневих рубежах.
Віта Семеренко, стартувавши 4-ю, припустилася трьох промахів на стійці, опустившись на 8-е місце. Зуміла покращити своє стартове місце і Юлія Джима, яка піднялася на три рядки і фінішувала 30-ю.
У загальному заліку Кубка світу продовжує лідирувати норвежка Тура Бергер, закінчивши перс'ют дев'ятою, а на друге місце вирвалася сенсація Поклюки Габріела Соукалова.
Олена Підгрушна піднялася на сьоме місце.
У неділю відбудеться мас-старт. Україну в гонці представлятимуть Олена Підгрушна і Віта Семеренко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:05, 28 січня
14:17, 3 лютого
13:04, 29 січня
6
live comments feed...