![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250210)
10:25, 4 грудня 2019 р.
Тернополян закликають «Запросити дитину на свята у родину»
«Запроси дитину на свята у родину» – таку акцію реалізовують на Тернопільщині четвертий рік поспіль. За цей час десятки вихованців інтернатних закладів краю провели найбільші християнські свята у сімейних колах.
«На Тернопільщині є десятки дітей, які залишаються в інтернаті тому, що їм нікуди поїхати на Різдвяні та Новорічні свята. Вони позбавленні батьківського піклування», – зазначає керівник благодійного фонду «Майбутнє сиріт» Андрій Назаренко. Завдяки акції «Запроси дитину на свята у родину», хлопці і дівчата, які виховуються в інтернатах, мають шанс хоч на короткий час побути у сім’ї, пише зз.
«Якщо ви хочете подарувати моменти радості таким дітям, звертайтеся до соціальних служб у справах дітей свого району або до фонду «Майбутнє сиріт». Головне мати чуйне серце і бажання, ну і звісно можливість запросити таку дитину віком від 6 до 17 років на свята у свою родину і показати їй українські традиції на практиці. Досвід минулих років довів, що такі акції мають позитивний вплив на дитину а потім й молоду людину після виходу з інтернату: така людина більше соціалізована, знає правила поведінки у суспільстві, вміє спілкуватися з новими і незнайомими людьми, ставить життєві цілі та активно реалізовує себе в самостійному житті. Все це завдяки підтримці людей, сімей, які брали таких дітей на свята у гості у родину».
Отже, родини, які хочуть поділитися сімейним теплом, – можуть брати участь в акції. Психологи інтернатів і фонду «Майбутнє сиріт» готові надати необхідну підтримку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:14, 7 лютого
10:43, Сьогодні
11:53, 29 січня
09:19, 2 лютого
live comments feed...