• Головна
  • На Тернопільщині чоловік мало себе не зарізав
12:44, 9 грудня 2019 р.

На Тернопільщині чоловік мало себе не зарізав

Незвичайна подія трапилась 6 грудня в м. Чортків. Близько 21.30 годин до Чортківської районної лікарні госпіталізували 31-річного місцевого жителя з діагнозом «Проникаюча колота рана передньої черевної стінки живота».

Як з’ясувалось, чоловік, перебуваючи у власній квартирі, заточував побутового ножа та через необережність наніс собі проникаючу рану живота, повідомляє Погляд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ніж #лікарня
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...