
16:01, 3 лютого 2020 р.
На Тернопільщині чоловік загинув, застрягши у вікні
Смерть в результаті нещасного випадку зареєстрували працівники Підгаєцького відділення поліції. Бездиханне тіло чоловіка, 1966 року народження, виявила родичка.
Як повідомляє "Досьє-102", загиблий застряг у віконному отворі. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, напередодні, 30 січня, чоловік випивав зі знайомими. Ввечері компанія розійшлася.
Потерпілий пішов додому. Одну з версій, яку перевіряють правоохоронці, житель Підгаєччини вирішив зайти у підвал власного приватного будинку. Проте ключів не мав, а тому поліз через невеличке вікно з металевою рамою. Отвір, в який намагався пролізти чоловік, 50 на 60 сантиметрів. Одяг загиблого зачепився за планку у віконному отворі і тому він не зміг вибратися.
Його знайшли лише вранці. Слідів насильницької смерті на тілі загиблого не виявили. Причину смерті встановить судово-медична експертиза. Даний факт внесений в ЄРДР згідно статті 115 ККУ з поміткою “нещасний випадок”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
10:37, Вчора
live comments feed...