• Головна
  • Брекети: види та протипоказання
Новини компаній
15:47, 16 травня 2020 р.

Брекети: види та протипоказання

Новини компаній

Брекети - це система незнімного типу, яка складається із самих брекетів, ортодонтичної дуги, лігатур і тяг. Щоб зафіксувати брекети використовують спеціальний клей, який є повністю безпечним. Зміна положення зубів відбувається завдяки довготривалому тиску ортодонтичної дуги. Завдяки цьому процесу можна перемістити зуби в любому напрямку.

Які існують види брекетів?

Брекет-системи можуть виготовляти з різних матеріалів, від чого і буде залежати подальша ціна.

Металеві брекети – це традиційний вид системи. Вони міцні, функціональні і фінансово доступні. Недоліком виступає тільки їх значна видимість при розмові.

Для пацієнтів, які відчувають дискомфорт або комплексують при вигляді металевих систем, стоматологи рекомендують керамічні брекети. Вони менш помітні, але їх міцність відрізняється слабкістю. Через це збільшується тривалість лікування та ціна.

Пластикові брекети також близькі до кольору зубів, але їх конструкція досить крихка, тому вони потребують обережності та значно більшого догляду.

Сапфірові брекет-системи виготовлені з монокристалу оксиду алюмінію. Достатньо міцна система, яка вирізняється своєю естетичністю і ціною. Ці брекети найдорожчі з перелічених.

Вартість встановлення брекетів у Тернополі https://diamant.te.ua/services/breketi.html залежить від обраної вами клініки. Для того щоб проконсультуватись з цього приводу з лікарем, зателефонуйте за номером телефону 068 109 77 77. Наші спеціалісти нададуть вам детальну інформацію та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Коли можна встановлювати брекети?

На даний момент брекет-системи доступні любій віковій категорії. Показаннями до встановлення є неправильне положення зубного ряду або зміна прикусу. В молодому віці такі системи більш ефективні, оскільки зубний ряд ще формується, але для дорослих це також досить ефективна процедура.

Термін лікування залежить від ступеня складності проблеми в пацієнта. Також важливим показником є готовність співпраці з стоматологом. Щоб отримати хороший результат, потрібно прислухатися до настанов і порад лікаря.

Які існують протипоказання?

Причинами відмови від встановлення такої системи лікування може бути остеопороз, розлади психіки або різного виду хронічні захворювання. Також варто перевірити наявність алергії в пацієнта на матеріали з яких виготовлені брекети.

Скільки часу потрібно, щоб побачити результати процедури?

Кваліфікований лікар повинен спочатку обговорити всі нюанси з пацієнтом. Якщо процедура показана для встановлення і не виявлено ніяких проблем, то спочатку потрібно очистити поверхню зуба від карієсу та стороннього забруднення. Щоб досягти найкращого результату, потрібно бути готовим до довгого лікування – від року і більше. Корекція прикусу відбувається поступово тому не приносить дискомфорту чи сильних больових відчутів. Потрібно відвідувати стоматолога мінімум раз на місяць на початкових стадіях встановлення, для того щоб коригувати силу натягу. При цьому догляд за зубами має бути вдвічі більший.

Не варто вживати тверду їжу, дуже гарячі або холодні напої і солодощі, тому що це може призвести до пошкодження системи.

Після зняття брекетів, лікар знімає залишки клею, вирівнює поверхню зуба і встановлюються змінні або постійні ретейнери для того, щоб закріпити результат. Тому якщо ви хочете отримати красиву посмішку, потрібно набратися терпіння.

Які питання найчастіше задають стоматологам під час процедури?

Лікар досить часто відповідає на стандартні питання пацієнта під час встановлення брекет системи. Найбільш поширеним є запитання, чи можна використати інший спосіб, щоб вирівняти зубний ряд. На даний момент це найбільш ефективне лікування з найкращими результатами. Якщо пацієнт відчуває дискомфорт при видимості металевих брекетів, можна встановити прозорі або керамічні системи, які відповідають кольору зубів. Деякі пацієнти вважають, що кращим буде встановлення вінірів, щоб пришвидшити процес. Однак проблема при цьому не вирішиться, а тільки замаскується.

Часто пацієнти в дорослому віці звертаються до лікаря для встановлення системи. Відсоток пацієнтів, які старше 25 років складає 30%. Тому не варто зупиняти себе через те, що Ви в зріломі віці. Зубний ряд піддається корекції до кінця життя.

«Якщо я нормально жив з кривими зубами багато років, то навіщо мені лікувати неправильний прикус?» Стоматологи не рідко чують такі запитання на консультації. Але пацієнт має розуміти те, що зміна прикусу може призвести до серйозних проблем з суглобами. В результаті вони страждають головними болями, складністю під час жування і проблеми з травленням. Може також змінитись форма обличчя. Тому варто вирішити проблему вчасно.

Також пацієнтів цікавить питання, чи це боляче. Так, це приносить дискомфорт, тому що повністю змінюється положення всіх зубів і така реакція є нормальною. Але з часом цей біль зникає і пацієнт привикає до тиску. Досить багато пацієнтів говорять, що після зняття брекет-системи вони відчувають себе незвично, оскільки привикли до постійного натягу.

Поговоримо також про гігієну під час носіння брекетів. Це досить важливо. Чищення зубів після встановлення системи буде таким як і до її встановлення. Але спеціалісти радять використовувати зубну нитку, полоскати порожнину рота після їжі і чистити зуби 2 рази на день. Не потрібно використовувати зубочистки чи щось подібне, бо Ви може пошкодити дугу.

Стоматологія у Тернополі Діамант https://diamant.te.ua/ запропонує Вам найнижчі ціни на встановлення брекет-системи. Ви можете бути впевненими в тому, що з Вас обслуговують справжні професіонали і наше лікування є найкращим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стоматологія #стоматологія_в_Тернополі #Діамант #брекети
Оголошення
live comments feed...