• Головна
  • "Погрожував негайно підірвати гранату": агресивний злочинець взяв у заручники начальника поліції
12:07, 23 липня 2020 р.

"Погрожував негайно підірвати гранату": агресивний злочинець взяв у заручники начальника поліції

"Погрожував негайно підірвати гранату": агресивний злочинець взяв у заручники начальника поліції

Сьогодні (23 липня) у Полтаві сталася подія, що приголомшила всю Україну:  чоловік, якого звинувачують у викраденні автомобіля, під час затримання правоохоронцями дістав гранату з погрозою негайно підірвати її.

Як повідомляє "BBC: Україна", у той момент він тримав за руку працівника карного розшуку.

"Трохи згодом чоловік погодився обміняти його на начальника Управління карного розшуку в Полтавській області, полковника поліції Віталія Шияна",- розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Разом із утримуваним правоохоронцем чоловік поїхав з місця інциденту на автомобілі "Богдан", який йому надали за його ж вимогою.

Телеканал "Прямий" із посиланням на речника Головного управління поліції Полтавщини, повідомив, що нападник нібито може рухатися в напрямку Києва.

Його супроводжують правоохоронці. Поліція намагається вести із нападником перемовини. Правоохоронці ввели в дію поліцейську спеціальну операцію "Грім".

Детальніше дивіться у відео "24".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агресивний_злочинець #заручник #начальник_поліції #граната
Останні новини
Оголошення
live comments feed...