
11:33, 24 липня 2020 р.
У Тернополі встановлюють "бюджетний" варіант трампліну для лижників (ФОТО, ВІДЕО)
Всесезонний трамплін з'явився у Тернополі і відтепер майстерність тернопільських фрістайлістів ростиме й влітку.
Професійний спортсмен, а нині тренер по могулу ДЮСШ "Екстрім", що в Тернополі, Олег Масира розповів про хід будівництва трампліну для могула і про виникнення такої ідеї в цілому у інтерв'ю Prosport.
Олег, зазначає, що ця ідея з'явилася відразу після зими. Коли стало зрозуміло, що без власного "стадіону" про швидке зростання майстерності наших фрістайлістов не може бути й мови. Всесезонний трамплін нам дуже потрібен. Особливо гостро це відчувається в умовах карантину, адже тренуватися нам просто ніде. Було прийнято рішення поступово, власними силами і засобами почати такий дивний проект на території комплексу "Савич Парк", де тренується наша школа СДЮСШ "Екстрім".
Роботи почалися відразу після "пом'якшення карантину" і тривають періодами, в залежності від погоди і можливостей. На початку у нас не було ні спеціального штучного покриття для стрибків, не було поролону для приземлення. Але світ не без добрий людей. Сергій Овчаров надав в користування штучне покриття, а велика кількість поролону нам віддав Олег Буртак. Дякую за допомогу і Віталію Крилову, який також сильно вкладається в цей проект.
Спортсмети стикнулись ізсерйозною проблемою вандалізму, зазачає Олег.
"В цілому у нас вкрали інструменту і матеріалів на кілька тисяч гривень і розбили вікно в приміщенні. Тому найважливішим аспектом в даний момент є створення надійного захисту для штучного покриття і м'яких матеріалів на приземленні", - зазначає тренер.
Олег розказує, що відчувається нестача робочих рук і бюджету.
"Виходимо з того, що маємо, і не зупиняємося. Поки витратили близько 5 тисяч гривень. Це враховуючи, що штучне покриття нам дали безкоштовно в користування, поролон також безкоштовно віддали. Основні витрати поки - це доставка матеріалів, покупка дерева і супутніх матеріалів. Потрібно ще близько 10-15 тисяч грн. Якщо ж вважати все разом, не рахуючи допомоги з покриттям і поролоном на приземлення, то це близько 100 тисяч грн. Всі підрахунки приблизні. Без обліку оплати праці, оскільки будівництво триває на безкоштовній основі, тільки за особистою ініціативою", - зазначає Олег.
Про те, що було зроблено і що ще залишилось Олег розповідає у Facebook.
Що було зроблено:
1) Частково зроблена металева стартова конструкція
2) Вирівняно землю під розгін
3) Збудувано трамплі
4) Частково готове приземлення
5) Вкладені піддони на смузі розгон
6) Куплені шланги і розпилювачі для зволоження штучного покриття ⠀
Залишилось:
1) Зробити приземлення більшим і м'ягшим ( потрібно ще поролон/пінопласт )
2) Зробити захист для штучного покриття і поролону, оскільки вандалізм не знає меж
3) Доробити стартову металеву конструкцію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:33, 22 квітня
16:23, 23 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
12:50, 16 квітня
live comments feed...