Новини компаній
10:31, 2 вересня 2020 р.
Комп’ютер перестає бути просто іграшкою! 21 вересня - старт навчання в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!
Новини компаній
Що для вашої дитини комп'ютер - іграшка, телевізор чи універсальний інструмент для навчання, творчості і майбутньої роботи? Дайте відповідь на це запитання і задумайтеся: чи не пора змінювати ситуацію?
Як не дивно, в нашому майже повністю інформаційному суспільстві, де кожен крок залежить від роботи комп'ютерів, більшість людей залишаються з комп'ютером на «ви», обмежуючись його користувацькими функціями і найпростішими програмами. Діти ж сприймають комп'ютер як іграшку і взагалі багато з них з радістю відмовилися б від нього, замінивши на смартфон або планшет.
Свідоме ставлення до комп'ютера, прямо скажемо, - рідкість. Тим часом комп'ютерна грамотність необхідна не тільки майбутнім айтішникам і сисадмінам. Інженери, лікарі, фізики, хіміки, математики, економісти, дизайнери, логісти та представники багатьох інших професій активно використовують найпросунутіші комп'ютерні технології у своїй роботі - не знаючи комп'ютера домогтися успіху в цих сферах практично неможливо.
Чому не у всіх дітей є комп'ютерні знання?
Отримати комп'ютерні знання, вміння і навички дитина може, тільки спілкуючись з комп'ютером. Так, не дивуйтеся - для того, щоб дитина освоїлась в сфері інформаційних технологій, їй потрібно навчитися спілкуватися з комп'ютером, розуміти його.
Що перешкоджає налагодженню такого контакту? Це або повна відсутність взаємодії дитини і комп'ютера, або їх недоцільна взаємодія.
Причини недоцільної взаємодії дитини і комп'ютера, тобто використання комп'ютера тільки в розважальних цілях:
- незнання вчителями та батьками особистісного і суспільного призначення комп'ютерної техніки;
- невміння вчителів і батьків донести до дитини, наскільки шкідливо тривале нераціональне (ігрове) використання комп'ютера;
- відсутність у вчителів і батьків навичок роботи з сучасними освітніми комп'ютерними програмами;
- відсутність у дитини бажання і прагнення професійно вивчати комп'ютер через нерозуміння, навіщо це потрібно в повсякденному житті.
6 аргументів, навіщо дитині професійні комп'ютерні навички
Важливо якомога раніше вибудувати раціональну, корисну взаємодію дитини з комп'ютером.
Вибудовування правильної взаємодії дитини з комп’ютером у ранньому віці допоможе їй не лише оволодіти більшою кількістю знань, але й відчувати себе впевненіше в сучасному суспільстві.
Назвемо 6 основних причин, навіщо дитині комп'ютерна освіта:
1. Дитина усвідомлює справжнє значення комп'ютерів у житті людини і зрозуміє, які можливості дають комп'ютерні технології людині.
2. Дитина стане більш самостійною і дорослою, а заняття корисною, дійсно значущою справою, підвищить її самооцінку і додасть впевненості в собі.
3. Дитина зможе раніше та більш усвідомлено прийняти рішення про майбутню професію.
4. Нові знання позитивно вплинуть і на успішність в школі, і на загальний розвиток дитини.
5. Дитина буде спілкуватися в хорошій компанії однодумців і назавжди буде вирішене питання непродуктивного вільного часу.
6. Комп'ютер перестане бути для дитини іграшкою, а перетвориться в інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.
Як створити умови для усвідомленого спілкування дитини з комп'ютером?
Найефективніший спосіб створення сприятливих умов для спілкування дитини з комп'ютером - це додаткове, позашкільне відвідування комп'ютерних курсів - як от Ма. Навчання в Малій Комп’ютерній Академії дає те, що отримати в школі або вдома діти не можуть:
- навчання в малих групах в сучасних обладнаних комп'ютерних класах;
- своє робоче місце і окремий комп'ютер у кожної дитини;
- інтерактивні (ігрові) і практичні заняття з молодими активними викладачами: діти фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри і сайти; моделюють 3D-об’єкти та друкують їх на 3D-принтері
- гнучкий графік відвідування занять (в будні і вихідні дні), який буде зручний кожній дитині;
- нові знайомства з однолітками та захоплююча командна робота, яка розвиває лідерські якості;
- розвиток ораторських навиків при представленні власних проектів;
- наочні результати власних робіт.
Навчаючись IT технологіям в Малій Комп’ютерній Академії, діти пробують себе в різних професіях: програміст, дизайнер, інженер, розробник сайтів. Через деякий час дитина може відчути і зрозуміти, яка діяльність їй ближча, що у неї виходить краще і до чого лежить душа.
У ранньому віці у дитини буде можливість зробити усвідомлений вибір професії, щоб в майбутньому заробляти на тому, що приносить задоволення. Навіть якщо дитина вирішить працювати не в сфері IT, той величезний багаж знань, який вона отримає, створить потужну платформу для успішного майбутнього і дозволить випередити однолітків в професійному розвитку.
Мала Комп'ютерна Академія – це місце, куди діти хочуть повертатися знову і знову. Якщо ви бажаєте забезпечити дитині гідне майбутнє, записуйте її на навчання до Малої Комп'ютерної Академії!
Поспішайте, старт занять вже 21 вересня!
Академія знаходиться за адресою: пр-т С. Бандери, 83, 3-й пов.
Деталі за телефоном: (067) 699-57-75
А також за посиланням: www.te.itstep.org/junior_computer_academy
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...