• Головна
  • Ціни на м’ясо на тернопільських ринках і в магазинах пішли вгору
12:33, 5 листопада 2020 р.

Ціни на м’ясо на тернопільських ринках і в магазинах пішли вгору

Підприємиця Ольга Куц займається продажем м’яса шістнадцять років поспіль. Жінка каже, що на зиму воно завжди дорожчає.

“Постійно спостерігаємо таку тенденцію, що м’ясо дорожчає до Нового року і Різдвяних свят. У такий період складніше виробнику, тому він змушений піднімати ціни. Є певний ажіотаж з боку покупців. Так було раніше. Цього року тенденції підвищення цін розпочалися ще у вересні. Ймовірно, пов’язано це із карантином. Для підприємців зараз складні часи. Купівельна спроможність знижується, а податкове навантаження збільшується. Крім того, від нас вимагають касових апаратів, що є непосильним для багатьох”.

Протягом вересня-листопада ціни на м’ясо підвищилися щонайменше на 15%, – повідомляють статистики краю, пише зз. Підприємці прогнозують продовження цієї тенденції на початку зими. Тож чи стане м’ясо розкішшю до Нового року, побачимо згодом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #м’ясо #ціна
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...