
11:01, 8 листопада 2020 р.
"Люди стікали кров'ю": п'яний водій спричинив відразу дві страшні ДТП на Тернопільщині (ФОТО)

Вчора (7 листопада) на Тернопільщині сталися відразу дві жахливі аварії, спричинені п'яним водієм, котрий, намагаючись утекти з місця першої ДТП, спричинив ще гіршу.
Про інциденти на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив громадський активіст Роман Довбенко, додавши до свого допису фотографії наслідків аварій.
"Прямо зараз у Бучачі на Галицькій в районі мальтозного заводу страшне ДТП - 4 потерпілих...
Бухий водій вчинив спочатку одне ДТП біля кінотеатру і почав утікати вже побитою машиною в сторону міста Монастириська, а я телефонуючи в поліцію, тримався за ним зі швидкістю 150-160 км/год. по населеному пункті і вже в районі спірт-заводу я став свідком другого ДТП, де бігом викликав швидку та почав витягувати з машин чотирьох людей, які стікали кров'ю...",- ідеться у повідомленні активіста.
Невдовзі Роман Довбенко доповнив своє повідомлення наступним коментарем:
"Цей хуліган тепер ще й поліцейського б'є... Я зареєстрував ще один злочин".
Подробиці шокуючих ДТП з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:44, 22 квітня
108
12:44, 16 квітня
99
live comments feed...
Коментарі