
16:17, 23 листопада 2020 р.
Погрожував ножем пенсіонеру заради 600 грн: на Тернопільщині молодику тепер світить чималий термін

21-річний молодик, погрожуючи ножем, відібрав у сусіда 600 гривень.
До співробітників Тернопільського районного відділення поліції надійшло повідомлення від жителя села Лучка. Пенсіонер скаржився на 21-річного сусіда, котрий шляхом погроз забрав у нього гроші ще й стусанів надавав, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Зі слів потерпілого, зловмисника він добре знає, адже живуть по сусідству. Того дня молодик зайшов до нього в будинок і, знаючи, що той отримав пенсію, став вимагати гроші. Чоловік каже, спочатку молодик вдарив його кулаком в обличчя, а тоді став погрожувати ножем. Переляканий пенсіонер вийняв з кишені 600 гривень і віддав нападнику. Поліцейські оперативно встановили місце знаходження зловмисника.
Йому оголошено підозру за частиною 1 статті 187 ККУ. Відповідно до неї, напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій), карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Також суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі