• Головна
  • Дистанційна освіта – реалії 2020-2021
Новини компаній
17:32, 27 листопада 2020 р.

Дистанційна освіта – реалії 2020-2021

Новини компаній
Дистанційна освіта – реалії 2020-2021, фото-1

Відколи пандемія ковіду змусила покинути стіни навчальних закладів, всі відповідні процеси перейшли до онлайн-формату. Це принесло чимало змін для викладачів та учнів. Як еволюціонує новий етап освіти, плюси й мінуси такого навчання?

На початку квітня 20200 року близько 92% відсотків учнів світу почали займатися віддалено, працівникам освіти, студентам й батькам довелося швидко перелаштуватися під зміни. Спочатку це було непросто, адже не були підготовлені основні «робочі інструменти», програма, варіанти мотивації учнів та інші аспекти. Однак в США, завдяки технічному прогресу і вдалому його застосуванні в школах, коледжах і університетах справи пішли доволі активно.

Різні сторони онлайн-навчання в США

Чимало американських студентів навчалися онлайн ще до пандемії, адже в США це доволі розвинений формат. Він стосується як громадян країни, які поєднують освітній процес с роботою, доглядом за дітьми, подорожами, так й іноземних студентів. Однак, виникли декілька перешкод на досягненні значних результатів освіти, основні:

  • Брак технічного обладнання для студентів із непростим фінансовим становищем. Не всі учні мають власні ПК й ноутбуки, аби за ними працювати й зв’язуватися із викладачами та іншими студентами.
  • Великий психологічний тиск і необхідність перелаштуватися з відвідування кампусів до роботи з дому. Рівень соціалізації значно знизився, студенти не могли (і не можуть) брати участь в соціальному житті, відвідувати гуртки, включно із фізичними дисциплінами.
  • Складнощі в проходженні основних і найважчих етапів навчання: вступу, адаптації, екзаменах і заліках, здачі дипломних і випускних робіт. Це стосується як тестів, безпечність та чесність яких важко і дорого підтримувати, так і творчих завдань, які найкраще виконувати перед аудиторією. Стосовно текстових завдань із цим професійно і вчасно допоможе ресурс https://payforessay.net/.

Що далі

Навесні 2020 року дослідницький центр провів опитування як працівників освіти, так і учнів. Зібрані дані допомогли виявити слабкі сторони онлайн-навчання й почати над ними роботу. Малозабезпеченим студентам були видані особисті комп’ютери, проведена інструкція для всіх учасників процесу щодо використання необхідних технічних засобів, включно із платформою EdTech.

Разом із цим американські ВНЗ розробили програми для абітурієнтів, яким просто необхідно візуально ознайомитися із кампусами, територією кожного університету, викладачами й студентами. Були створені й продовжуються створюватися віртуальні екскурсії, проводитися онлайн-спілкування з професорами та кафедрами.

Один із значних плюсів віддаленого навчання – це відкритий доступ до багатьох світових бібліотек, наукових ресурсів, курсів і навіть програм навчання у відомих університетах. Усі охочі можуть пройти курси, наприклад, в Гарварді. Однак це навчання у форматі «вільного слухання», в результаті чого не можна отримати диплом випускника чи здобути науковий ступінь. В будь-якому випадку це гарний шанс взяти максимум від легкодоступних корисних і цікавих ресурсів, підготуватися до вступу до ВНЗ і подати документи онлайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...