Новини компаній
16:37, 28 листопада 2020 р.
Нововведення до вищої освіти США
Новини компаній
Джо Байден, новий Президент США нині просуває свій план щодо доступності американської вищої освіти. Дізнаємося, що передбачають ці нововведення і наскільки дієвими вони можуть бути.
The Biden Plan for education beyond high school – так зветься документ, запропонований Джо Байденом ще на етапі його балотування в президенти США. Якщо коротко, то в ньому значиться про важливість середньої та вищої освіти для тих, хто має здібності й потенціал, але потребує фінансової допомоги. Схожий Закон просувався ще в 2017 році від Берні Сандерсона та Праміли Джаяпал. Що змінилося відтоді, на що можуть сподіватися абітурієнти й студенти з малозабезпечених сімей.
В чому полягає план і як він діє?
Перше і головне це те, що уряд покриватиме навчання для студентів США із сімей, загальний дохід яких не сягає 125 000 доларів. Розподіл фінансування проводитиметься за співвідношення 67% і 33% між федеральним урядом та штатами відповідно. Вже в цьому поділі можна побачити певні нюанси плану, а саме – різноманітне фінансування в кожному зі штатів. Виходить, що в деяких районах асигнування недостатнє без підключення додаткової фінансової допомоги від федерального фонду. Однак на час пандемії це доволі дієвий план, який дозволить багатьом студентам отримувати відчутну підтримку держави.
Є ще одна хороша новина, вона полягає в можливості заморозити ріст оплати за навчання та створити інструменти контролю витрат. Вартість навчання в американських ВНЗ зростає, особливо якщо порівнювати 90-ті роки й теперішній час (враховуючи інфляцію). Існує два елементи, які пригальмовують зростання оплати навчання: платоспроможність сімей та політичний контроль від штатів. Якщо стосовно першого зрозуміло (ми не спостерігаємо значного підвищення платні), то друге розглянемо детальніше.
Чому уряд США не хоче піднімати вартість навчання?
Зрозуміло, що оплата за навчання у ВНЗ йде до державної казни, з цих коштів працівники коледжів й університетів мають плату, а також фінансується освітня сфера країни. При цьому держава старається не піднімати вартість навчання занадто, аби не відсіяти великий відсоток абітурієнтів. Виходить, це мають бути протилежні одне одному заходи?.. Не зовсім, адже нині американські ВНЗ все більше фінансуються з федерального «гаманця» і скарбниці штатів. Чим менша вартість освіти, тим менше грошей має виділяти держава на допомогу студентам.
Що це означає для онлайн-освіти 2020-2021?
Нині всі освітні процеси перейшли до онлайн-режиму, а значить університети дещо «спрощують» або «об’єднують» обов’язки працівників університетів. Наприклад, деякі викладачі працюють на ставку плюс як замісники, таким чином вдається зекономити витрати з боку держави. Освіта стає дешевшою і, хоч не якіснішою від того, однак це шанс вступити до ВНЗ і зафіксувати невисоку оплату за навчання. Підвищити шанс на вступ допоможе якісне есе, зі створенням якого допоможе https://www.masterpapers.com/. Для громадян США діє правило федерального фінансування або допомоги зі сторони конкретного штату. Іноземці мають дізнаватися про стипендії, пільги і знижки у комітетах субсидіювання кожного коледжу й університету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...