
11:30, 25 вересня 2021 р.
Ховаємо пальта: синоптики прогнозують теплі вихідні

Вдосталь намерзнувшись, тернополяни можуть на декілька днів заховати пальта. За прогнозами синоптиків останні вихідні вересня у Тернополі та області будуть теплішими, ніж попередні дні тижня.
Як повідомили в Українському гідрометцентрі цими днями опади припинятимуться і в область повернеться тепло.
У суботу, 25 вересня, на Тернопіллі буде хмарно, вдень – без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 метрів на секунду, місцями пориви 15-20. Температура вдень 16-21º тепла.
Ще тепліше буде в неділю – синоптики прогнозують в денні години 17-22º тепла. 26 вересня буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер вщухне, його швидкість становитиме 7-12 метрів на секунду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:15
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:41, 28 листопада 2024 р.
live comments feed...