• Головна
  • Тернопільщина ризикує потрапити в "червону зону": зростає кількість хворих на COVID-19
15:32, 26 вересня 2021 р.

Тернопільщина ризикує потрапити в "червону зону": зростає кількість хворих на COVID-19

Тернопільщина ризикує потрапити в "червону зону": зростає кількість хворих на COVID-19

За 25 вересня в Тернопільській області знову зросла кількість підтверджених випадків COVID-19. Не зважаючи на вихідний день, за добу їх зафіксували аж 234, що на 15 випадків більше у порівнянні з даними за 24 вересня.

На жаль, у двох випадках коронавірус призвів до смерті двох жінок: від ускладнень померли 67-річна жінка з Чортківського району та 74-річна тернополянка. 

Найбільше нових випадків - 130 - зафіксовано у Тернопільському районі, з них 64 в Тернопільській міській ОТГ, на другому місці за кількістю нових випадків хвороби Чортківський район - 94, а найменше випадків коронавірусу - лише 10 - зафіксували у Кременецькому районі.

Кілька днів тому міністр охорони здоров'я України заявив, що західні області України найбільше наближені до "червоної зони", серед них і Тернопільська. Як наголосив Віктор Ляшко, до "червоної зони" регіон можуть віднести у тому випадку, якщо кілька днів один або два показники будуть постійно зростати і перевищувати норму. Наразі Тернопільщина, як і країна загалом, перебуває у "жовтій зоні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #covid19 #карантин #червона #зона #пандемія #ляшко #Тернопільщина #Тернопіль
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...