![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250210)
13:07, 2 жовтня 2021 р.
Інспектори масово штрафують тернополян за неправильне паркування (ФОТО)
![Інспектори масово штрафують тернополян за неправильне паркування (Ф... Інспектори масово штрафують тернополян за неправильне паркування (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
В центрі Тернополя інструктори активно взялися за боротьбу з порушниками паркування.
Про це в спільноті "Stupid parking Ternopil (фіксація порушень правил паркування в Тернополі)" повідомив тернополянин Юрій Кулик.
"Робота по оформленню порушників кипить! Завдяки новій системі та обладнанню час виписки протокола складає 1-2 хв. Ефективність інспекторів зросла в десятки разів, а це і збільшення суми сплачених штрафів!" - зазначив чоловік.
Думки тернополян з приводу побаченого розділилися: одні - в захваті від боротьби з порушниками, інші ж виправдовують водіїв, акцентуючи увагу на проблемах з відсутністю належної кількості спеціально відвенених місць для паркування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:08, 6 лютого
25
09:20, 5 лютого
16:43, 3 лютого
33
12:46, 3 лютого
36
live comments feed...
Коментарі