• Головна
  • Понад 130 тисяч грн зарплати: українці на заробітках освоюють новий напрямок
11:02, 4 жовтня 2021 р.

Понад 130 тисяч грн зарплати: українці на заробітках освоюють новий напрямок

Понад 130 тисяч грн зарплати: українці на заробітках освоюють новий напрямок

Українські заробітчани після отримання дозволу на роботу в Польщі вирушають до Німеччини. Тоді як у рідній країні українці отримують близько 14 тис. грн, у Польщі можуть отримувати близько 41,7 тис. грн, а в Німеччині – 131 тис. грн, пише Оглядач.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL. Водночас отримати офіційну роботу в німецького роботодавця складно. Також варто додати, що далеко не всі українці можуть претендувати на середню зарплату, багато хто з них отримує мінімальний заробіток.

У Німеччині в більшості вакансій для заробітчан вказують зарплату від 50 до 70 тис. грн, тоді як середній заробіток у цій країні перевищує 131 тис. грн. Також варто зазначити, що близько 90% українців у цій країні працюють неофіційно.

За різними оцінками, постійно за кордоном працюють до п'яти мільйонів українців. Міграція трудових ресурсів уже призвела до дефіциту багатьох робочих спеціальностей. А з початком пандемії у сусідні країни поїхала і частина медиків. Там вони можуть заробляти в десятки разів більше.

Вирішити проблему трудової міграції можна за рахунок створення конкурентних умов: розміру заробітної плати, медицини, освіти, безпеки тощо. Академік Елла Лібанова в своєму інтерв'ю "Укрінформу" зазначила: за кордоном працюють від трьох до п'яти мільйонів осіб і проблема не тільки в зарплатах. Мовляв, якби достатньо було підвищити заробітні плати, проблему трудової міграції можна було б вирішити. Однак крім зарплат українці також вибирають розвинені країни через створені в них умови.

Нагадаємо, у Чехії для українців відкрили сотні різних вакансій: передусім у сусідній країні потребують різноробочих, технічних і медичних працівників. Розмір зарплати залежить від умов і може становити до 150 тис. грн на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати #заробітки #заробітчани

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сергій
4 жовтня 2021 р., 12:51
Боже, де вы берета такі цифри, автор ні на грам незнає які і де зарплати платять і городить повну ехінею, якщо за мінімалка в Німеччині ще можна рахувати правдивою то за поляків і чехів інфо наче висосана з пальця.
Українець
4 жовтня 2021 р., 13:14
Державним чиновникам до ср@ки народ в Україні. Ніхто з них не думає про свою державу, а тільки про те як від державного корита відірвати більший шмат. Встановіть людям гідні зарплати, хоча б як сусідніх Польщі чи Чехії, щоб мінімалка була не менше 30 тисяч. Це ж і відрахування до держбюджету стануть вищими. І одній і іншій стороні стане добре. Це ж один раз треба переламати державі себе, щоб зрівнятись з европейськими країнами в зарплатні, тоді відпаде проблема відтоку заробітчан за бугор, свою економіку треба піднімати,а не сусідську.
Vitalii
4 жовтня 2021 р., 18:06
І скажіть будь ласка?????Хто в Німеччині має 4500 євро заробітку???!!!! Для чого писати цю брехню?????😥😥😥😥😥
Андрій
4 жовтня 2021 р., 19:11
Ну що за брехня? В Польщі середня зарплата заробітчанина 700- 800 євро, в Чехії 1000 євро, В Німеччині 1500-1700 євро, які 130000 ?
Роман
4 жовтня 2021 р., 20:13
Не брешіть людей
Останні новини
Оголошення
live comments feed...