• Головна
  • "В нього дуже сильний ангел-охоронець": учасник "Танців з зірками" потрапив у ДТП
18:11, 17 жовтня 2021 р.

"В нього дуже сильний ангел-охоронець": учасник "Танців з зірками" потрапив у ДТП

"В нього дуже сильний ангел-охоронець": учасник "Танців з зірками" потрапив у ДТП

В дорожньо-транспортній пригоді травмувався відомий танцівник та переможець минулого сезону "Танців з зірками" Макс Леонов. Про те, що чоловік потрапив у ДТП? в Instagram повідомила його "зіркова" партнерка у цьому сезоні Євгенія Власова.

"Макс вдома. У нього черепно-мозкова травма. У нього все гаразд насправді. Те, як він врізався… все могло бути набагато гірше. У нього дуже сильний ангел-охоронець. З ним все гаразд, але йому потрібен час на відновлення. Звичайно, танцювати він не може, підтримки він робити не може", - розповіла Євгенія.

Сам танцюрист наразі не прокоментував ні свій стан після аварії, ні її обставини. Можливо, зробить це під час вечірнього прямого ефіру "Танців з зірками", що відбудеться сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шоу #танці_з_зірками #Леонов #Макс #Власова #ДТП #культура #шоубізнес
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...