16:07, 23 жовтня 2021 р.
ДТП у центрі Тернополя: 24-річний п'яний водій протаранив таксі (ФОТО)
Небезпечна аварія сталася сьогодні (23 жовтня), близько 3-ї години ночі, прямо на Привокзальному майдані. 24-річний водій, керуючи автомобілем Fiat, виїжджав від залізничного вокзалу зустрічною смугою для руху транспорту, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем Hyundai.
Як інформує пресслужба поліції, патрульні прибули за вказаною адресою та під час спілкування з водієм автомобіля Fiat, виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Інспектори запропонували громадянинові пройти огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотесту Драгер, на що останній відмовився.
В ході з'ясування всіх обставин події, охоронці порядку встановили, що кермувальник автомобіля Fiat вже не вперше сів за кермо напідпитку та за рішенням суду його вже позбавлено права керувати транспортним засобом.
Патрульні склали на громадянина протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП, за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права) КУпАП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:45, 3 лютого
12:16, 2 лютого
16:50, 30 січня
4
12:24, 29 січня
25
live comments feed...