• Головна
  • "Непоправне горе, немає прощення": під час обстрілу загинула акторка театру, назву якому дав Лесь Курбас
18:16, 17 березня 2022 р.

"Непоправне горе, немає прощення": під час обстрілу загинула акторка театру, назву якому дав Лесь Курбас

"Непоправне горе, немає прощення": під час обстрілу загинула акторка театру, назву якому дав Лесь Курбас

Сумна звістка для театралів. Під час обстрілу столиці загинула  заслужена артистка України Оксана Швець.

Про це йдеться в повідомленні Молодого театру, де грала акторка.

"Непоправне горе в родині Молодого театру. Під час ракетного обстрілу житлового будинку в Києві загинула заслужена артистка України Оксана Швець. Світла пам'ять талановитій акторці! Немає прощення ворогу, що прийшов на нашу землю!", – йдеться у дописі. 

Нагадаємо, що Молодим театром була навзвана театральна трупа, очолювана Лесем Курбасом. Вона  яка діяла у Києві в 1917-1919 роках.Зараз київський Молодий театр продовжує діяти на вул. Прорізній, де колись виступаав і театр Курбаса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оксана Швець #акторка #обстріл
Останні новини
ТОП новини
ТЦК терміново шукає чоловіків із цими ознаками, мобілізують навіть 50-річних осіб для цієї роботи: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК зайде прямо додому до цих чоловіків незабаром, навіть 50-річних з цими професіями мобілізують": повістки, ЗСУ, ВЛК
"Двом групам пенсіонерів в Україні не підвищуватимуть пенсію": індексація не торкається цих людей, названі причини
Потужний холод і зима повертаються в Україну, очікуються дощ і тривалий снігопад: де буде жахливий мороз у -24 градуси?
Оголошення
live comments feed...