• Головна
  • У Китаї виявили перший випадок зараження людини штамом пташиного грипу H3N8
11:40, 27 квітня 2022 р.

У Китаї виявили перший випадок зараження людини штамом пташиного грипу H3N8

У Китаї виявили перший випадок зараження людини штамом пташиного грипу H3N8

У Китаї зафіксували перше зараження людини штамом пташиного грипу H3N8.

Проте ризик поширення захворювання людей низький, заявили в управлінні охорони здоров'я країни, повідомляє Reuters.
З'ясувалось, що захворювання виявили у чотирирічного хлопчика із провінції Хенань. 5 квітня у дитини піднялася температура та з’явилися інші симптоми.

Жоден з близьких хлопчика не був заражений вірусом.Дитина контактувала з курами та воронами, які жили у нього вдома.
Варіант H3N8 раніше був виявлений в інших країнах світу у коней, собак, птахів і тюленів, але про випадки захворювання людей не повідомлялося.

Національна комісія охорони здоров’я заявила, що варіант ще не має здатності ефективно заражати людей, а ризик масштабної епідемії низький.
У Китаї існує багато різних штамів пташиного грипу, і деякими заражаються люди, зокрема, ті, хто працює з домашньою птицею.

Минулого року у Китаї повідомили про перший випадок H10N3 у людини.
Китай має величезні популяції, як вирощених, так і диких птахів багатьох видів, що створює ідеальне середовище для змішування та мутації пташиних вірусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пташиний_грип #дитина #китай #випадок #зараження
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...