• Головна
  • Величезний град і шалений вітер: синоптики розповіли, де завтра вируватиме люта негода
16:26, 17 серпня 2022 р.

Величезний град і шалений вітер: синоптики розповіли, де завтра вируватиме люта негода

Величезний град і  шалений вітер: синоптики розповіли, де завтра вируватиме люта негода

Жителям Тернопільщини пощастило. Адже після тривалих дощів і смерчу, який пронісся вчора в області, на четвер, 18 серпня, в Укаїні знову оголосили штормове попередження. Цього разу воно торкнеться не всієї країни, а лише південних, центральних та східних областей.

За даними Укргідрометцентру, у вказаних областях очікуються грози, місцями - значні дощі, град та шквали, пише УНІАН.

"18 серпня у південних, центральних та східних областях грози, вдень місцями значні дощі, град та шквали 15-20 м/с", - йдеться у попередженні.

Як зазначається, оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

скріншот meteo.gov.ua

скріншот meteo.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#синоптик #прогноз #погода
ТОП новини
"ТЦК повідомили, яких чоловіків не чіпатимуть аж до кінця року": названо категорії, котрих не зачіпить мобілізація у 2025
"Посилення мобілізації, ТЦК поставило жорстку вимогу одній категорії чоловіків": кого накриють штрафи прямо з 5 лютого
"Долар у крутому піке, а євро рухається неспинно": ніхто не чекав на такий курс валют, інвестори переглядають стратегії
"Робота для пенсіонерів, 5500 гривень зарплати": літніх людей запрошують на вакансії працювати дві години на день
Оголошення
live comments feed...