• Головна
  • Військовослужбовець ЗСУ одружився з коханою, яка відбуває покарання у Збаразькій колонії на Тернопільщині (ФОТО)
14:39, 22 лютого 2023 р.

Військовослужбовець ЗСУ одружився з коханою, яка відбуває покарання у Збаразькій колонії на Тернопільщині (ФОТО)

Військовослужбовець ЗСУ одружився з коханою, яка відбуває покарання у Збаразькій колонії на Тернопільщині (ФОТО)

Вчора, 21 лютого, в державній установі " Збаразька виправна колонія (№63)" відбулась урочиста церемонія укладення шлюбу. 

Про це йдеться в повідомленні  Збаразька виправна колонія (№63)".

Обранець засудженої, перебуває на службі в ЗСУ, взявши відпустку, приїхав до коханої.

"Молодята дуже довго чекали цього дня і дуже хвилювалися, на заваді їхньому щастю не стали ні війна, ні, відстань, ні перебування в місцях несвободи. Молоду пару привітали представники адміністрації, побажавши лебединої вірності,ніжних та щирих почуттів, вірного кохання, благополуччя та щастя під мирним українським небом",-йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗСУ #кохана #дівчина #колонія
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...