• Головна
  • Тернополян кличуть прийти провести в останню дорогу загиблого земляка
09:29, 8 травня 2023 р.

Тернополян кличуть прийти провести в останню дорогу загиблого земляка

Тернополян кличуть прийти провести в останню дорогу загиблого земляка

Сьогодні, 8 травня об 11 годині в Домі печалі на вулиці Микулинецькій відбудеться прощання з захисником з Тернополя Федином Ігорем Петровичем, який загинув на фронті.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Співчуваємо рідним. Вічна пам’ять Герою!", – йдеться в дописі.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ігор Федин
Останні новини
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Несамовита гроза і нещадний град почали рух в Україну, ніхто не чекав на таку потужну негоду: куди пре дощ, злива і вітер?
Оголошення
live comments feed...