
11:04, 11 серпня 2023 р.
На Тернопільщині сплатили понад 340 тисяч гривень за невиконаний ремонт спортмайданчика

Понад 340 тис грн бюджетних коштів сплачено за невиконаний ремонт спортмайданчика – у службовій недбалості підозрюють інженера технагляду.
Про це повідомляє прокуратура Тернопільської області.
Під процесуальним керівництвом Теребовлянської окружної прокуратури повідомлено про підозру у службовій недбалості підприємцю-інженеру технагляду, який неналежно здійснював технічний нагляд за реконструкцією спортмайданчика начального закладу у Підволочиську Тернопільської області (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, підприємець допустив виконання підрядником робіт, не передбачених договором та проєктною документацією на понад 340 тис грн, натомість залишились невиконаними заплановані договором ремонти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:33, 22 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
15:42, 25 квітня
live comments feed...
Коментарі