• Головна
  • Перекрито важливу вулицю, центр Тернополя паралізований
11:42, 28 серпня 2023 р.

Перекрито важливу вулицю, центр Тернополя паралізований

Перекрито важливу вулицю, центр Тернополя паралізований

У зв’язку з проведенням урочистого богослужіння з нагоди храмового празника у церкві Успення Пресвятої Богородиці, з 10:45 год по 13:00 год перекрито рух транспорту на вул. Князя Василя Костянтина Острозького.

Відповідно, внесено зміни у рух громадського транспорту, зокрема: тролейбуси №№1, 3, 7, 8, 9 проходитимуть біля Тернопільської обласної філармонії. Автобусні маршрути №№8, 13, 14, 17, 18, 20, 20-А, 22, 22-А проходитимуть через вулиці: Замонастирська, Глибока, Глиняна.

Прохання до водіїв бути уважними і завчасно обирати маршрути руху. Мерія просить вибачення у пасажирів за тимчасові незручності.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перейменування вулиці
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...