• Головна
  • "Як можна ховатися, тікати з країни...": у третій штурмовій присоромили ухилянтів
14:24, 8 квітня 2024 р.

"Як можна ховатися, тікати з країни...": у третій штурмовій присоромили ухилянтів

"Як можна ховатися, тікати з країни...": у третій штурмовій присоромили ухилянтів

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади(3 ОШБр) Максим Жорін присоромив противників мобілізації, які "дуже люблять мусолити" відео із затриманнями ТЦК, забуваючи про свою, м'яко кажучи, не зовсім правильну позицію щодо держави. Таким чином він, імовірно, прокоментував нещодавній інцидент в Одеській області, пише УНІАН.

"Не дуже розумію, як можна ховатися, тікати з країни, залишати свою державу в такий складний час. За хабарі підробляти собі інвалідність, шукати шляхи, як отримати бронь тощо. З яким узагалі ставленням і думками живуть громадяни, які не бажають захищати свій дім і своїх рідних? Тобто, якісь "народжені для війни" зобов'язані їх захищати, тоді як інша категорія буде спокійно займатися своїми справами", - зазначив військовий.

За його словами, ті, хто добровільно пішов воювати, дали іншим можливість підготуватися: "Чогось навчитися, вивезти рідних, закрити свої справи. У більшості з нас такої можливості не було. І за ці два роки ми майже не бачимо сім'ю і не буваємо вдома".

"Із ТЦК усе досить зрозуміло: вони виконують свою роботу, і, якщо порушують, перевищують повноваження - потрібно призначати покарання. А ось працювати з позицією цієї частини українського суспільства "ненароджених для війни" набагато складніше", - додав Жорін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #мобілізація #ТЦК #третя штурмова #Максим Жорін
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...