• Головна
  • Як правильно годувати кота “вологим” кормом?
Новини компаній
17:42, 14 червня

Як правильно годувати кота “вологим” кормом?

Новини компаній

Кожен власник бажає, щоб його домашній улюбленець був активним та здоровим протягом життя. Всім відомо, що стан тварини залежить від якості догляду за нею, а головне — харчування. Отож, далі ми розберемо, яку кількість корму потребує кіт.

Харчування — важлива тема для будь-якого власника чотирилапого. Кількість їжі повинна забезпечити необхідними речовинами всі потреби організму. Завдяки збалансованому годуванню можна уникнути негараздів зі здоров’ям та зробити життя кішки енергійним та щасливим.

Чому корисно годувати кота “вологим” кормом

Коли йде мова про даний вид харчування, то одразу варто відзначити велику кількість переваг. Їжа з упаковки подобається усім котикам без виключення. Вона має велику кількість рідини, а це критично важливо для вусатих. Якщо вихованець не п’є багато води, то рідкий корм допоможе організму залишатись гідратованим. Не менш важливим цей аспект є у разі наявності сечокам'яних захворювань. На відміну від сухих раціонів, вологий корм для котів майже не викликає розладів шлунку. Це означає, що він підійде навіть тим тваринам, котрі мають чутливу травну систему. Ключова перевага — відсутність консервантів, адже герметична пачка продовжує термін придатності продукту.

З впевненістю можна сказати, що рідкий корм — відмінний вибір, котрий поліпшить раціон домашнього улюбленця.

Годуючи тварину виключно вологим раціоном варто уникати різноманітності. Спеціалісти рекомендують зупинитись на одному виді корму, який пасує котові. Постійна зміна харчування не матиме позитивного впливу.

Далі наведено декілька важливих рекомендацій:

  • Вологий корм заборонено залишати у котячій тарілці, тому схема годування матиме відмінності від харчування сухим кормом. Добову норму можна визначити самостійно або скористатись таблицею, що міститься на упаковці. Бажано систематично зважувати тварину, щоб уникнути надлишкової ваги.
  • Добову норму краще поділити на декілька порцій. Оптимально годувати кота часто, але потрохи.
  • Відкриту тару обов'язково завжди слід зберігати в холодильнику з урахуванням рекомендацій від виробника. Не менш важливо мити миску кота щоразу після їди. Якщо цього не робити, то у ній швидко розмножуються бактерії, що можуть спричинити ряд неприємностей для організму.
  • Хоч і вологі раціони мають високий рівень гідратації, слід ретельно слідкувати за питним режимом тварини.

Чи можна годувати кота консервами та іншими видами корму одночасно? Так, але при цьому потрібно купувати сухий корм виключно того ж самого виробника та точно дотримуватись інструкцій на упаковці.

Як визначити денну норму?

Отож, скільки вологого корму давати коту? Вибір збалансованого раціону — головна задача кожного власника чотирилапого. Та не менш важливо вірно розрахувати яку кількість консервів на добу давати тварині. Брак корму, так само як і його надлишок погано впливатимуть на стан здоров’я, що може призвести до поганих наслідків. Ось головні правила обчислення норми харчування на день:

1. Перш за все потрібно зважити вусатого. Це можна зробити у ветеринара або ж вдома на вагах: спочатку зважившись з котом, а потім без нього. Різниця у кілограмах і буде точною вагою вихованця. Якщо його вага буде ідеальною, то визначити добову норму можна самостійно. У разі надмірної або недостатньої ваги ліпше звернутись до спеціаліста, який надасть кваліфіковані рекомендації.

2. Визначити активність кота. Не менш важливий момент, адже деякі тварини постійно сплять, а інші — мають підвищений рівень рухливості. Це суттєво впливає на рівень споживання енергії протягом доби.

3. Визначити кількість ласощів поза режимом. Звичайно, поза режимом харчування, кожен власник пригощає свого вихованця. Але важливо врахувати їх калорійність при обчисленні кількості добової норми корму.

Збалансовану кількість вологого корму для котів (рус. влажный корм для кошек), котра необхідна вихованцю, також можна знайти на зворотному боці упаковки. Зазвичай там вказано чітку інформацію, скільки на день повинна з’їсти тварина. Виробник виводить чітку формулу споживання для власного продукту, враховуючи вагу, вік та ступінь активності кота. Цих рекомендацій важливо дотримуватись. Також потрібно дотримуватись норм зберігання консервів. Пам’ятайте, що подавати корм домашньому улюбленцю краще кімнатної температури, а також контролювати наявність чистої та свіжої води у мисці.

Особливості харчування консервами

Протягом дня доросла тварина повинна їсти щонайменше три рази на день. Зазвичай подібні рекомендації вказано на упаковці корму.

Рекомендації по раціону:

  • Кошенята. До 6 місячного віку пухнастики потребують великої кількості енергії, тому не слід годувати їх великою кількістю їжі. Денну норму краще розділити на чотири або п’ять разів.
  • Стерилізований вихованець. Така кішка має відмінний спосіб життя від не стерилізованих родичів. Їй притаманний менший рівень активності та уповільнений метаболізм. Останнє відбувається через зміни настрою та гормональні порушення. Для харчування краще вибрати спеціальні консерви для кастрованих тварин. Цей низькокалорійний та збагачений натрієм корм оптимально давати двічі або тричі на день.
  • Вагітна кішка. У цей час чотирилапа повинна отримувати більше поживних речовин, що сприятимуть її гарному самопочуттю та стану здоров’я. Для цього варто збільшити денну калорійність. Найлегший варіант — поступово збільшувати порцію, але не перевищувати позначку у 20-30%. Також можна придбати спеціальний корм, що збагачений важливими елементами. Такі консерви мають підвищену калорійність, тому краще поступово переходити на це харчування.

Виконуючи прості рекомендації, ви будете впевнені, яка кількість корму потрібна вашому улюбленцю та захистите його від переїдання чи почуття голоду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вологий корм #корм для котів #Дамбо
ТОП новини
"Осіння негода рине на ці області з несамовитою силою, шалений дощ і могутня гроза пруть за спекою": буде злива і холод
"Масштабна злива і лютий дощ пруть в області, суне несамовита і могутня негода": очікується потужна гроза
"Жахлива хвороба масово вражає дітей і сім'ї, інфекція викликає біль і нівечить травну систему": лікарі про загрозу (ВІДЕО)
"Масштабне посилення мобілізації триває, на чоловіків чекають тотальні зміни щодо бронювання": ТЦК і повістки (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...