• Головна
  • Обвите водоростями тіло потопельника виявили прикордонники у Дністрі
16:40, 6 вересня 2024 р.

Обвите водоростями тіло потопельника виявили прикордонники у Дністрі

Обвите водоростями тіло потопельника виявили прикордонники у Дністрі

Під час патрулювання державного кордону прикордонники Могилів-Подільського загону виявили у водах Дністра тіло чоловіка, обвитого водоростями.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

"Попередньо встановлено, що загиблий, ймовірно, намагався переплисти річку, щоб нелегально перетнути кордон із Молдовою. Однак сильна течія та водорості стали фатальними для нього", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при чоловікові знайшли поліетиленовий пакет із документами, особистими речами та ще одним комплектом одягу. На місце події викликали співробітників Державної служби з надзвичанйих ситуацій та поліції, які витягли тіло на берег.

Загиблим виявився мешканець Дніпропетровської області, 1971 року народження.

Тривають слідчі дії щодо встановлення всіх обставин трагедії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дністер #тіло #чоловік #документи #прикордонники
ТОП новини
Терміново мобілізують ці 6 категорій студентів, до 10 травня ТЦК шукатиме 50-річних з цими професіями: повістки, ЗСУ, ВЛК
Жахлива зима повертається до України, буде мороз у -10 градусів і потужний снігопад: куди зайде арктичний холод і злива
"Людей 3-х категорій масово шукають ТЦК, їх позбавлять бронювання і негайно мобілізують": мобілізація, повістки, ВЛК
"Його відвага і жертовність стали символом патріотизму": на війні проти окупантів поліг ще один Герой із Тернополя
Оголошення
live comments feed...