• Головна
  • У Тернополі водій зніс жінку на пішохідному переході
11:31, 16 жовтня 2024 р.

У Тернополі водій зніс жінку на пішохідному переході

У Тернополі водій зніс жінку на пішохідному переході

Причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють слідчі Тернопільського райуправління поліції. Аварія трапилася 15 жовтня близько 19:40 в обласному центрі на вулиці Стуса.

За попередньою інформацією, водій автомобіля Ford Transit 2.0 D не встиг вчасно загальмувати й допустив наїзд на пішохода.

Жінка 1978 року народження переходила дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу.

Її з тілесними ушкодженнями бригада швидкої доправила до лікарні.

Водій попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.

Триває перевірка.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #швидка
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...