• Головна
  • У Тернополі масово штрафують водіїв біля супермаркетів і торгових центрів: що відбувається (ФОТО)
09:14, 20 листопада 2024 р.

У Тернополі масово штрафують водіїв біля супермаркетів і торгових центрів: що відбувається (ФОТО)

У Тернополі масово штрафують водіїв біля супермаркетів і торгових центрів: що відбувається (ФОТО)

У Тернополі патрульна поліція проводить тематичний рейд.

Інспектори пояснюють, що хочуть зменшити кількість одного з порушень ПДР.

"Місця для паркування осіб з інвалідністю створені не для зручності інших водіїв, а для людей, яким важко дістатися до входу в заклад чи магазин.

Патрульні перевірили дотримання водіями правил паркування та виявили випадки, коли керманичі без відповідних документів займали місця, призначені для осіб з інвалідністю .

Ми притягнули порушників до відповідальності за ч. 6 ст. 122 КУпАП, штраф від 1020 до 1700 гривень. 

Пам’ятайте: зайняття таких паркомісць без підстав — це не лише порушення закону, а й вияв неповаги до людей, які щодня стикаються з труднощами. Закликаємо всіх водіїв бути свідомими!", – йдеться в повідомленні поліції.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штрафи #паркування #рейд
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
Потужне похолодання повертається в Україну, жахлива злива і град вируватимуть в регіонах: суне дощ, дика гроза і шквали
Оголошення
live comments feed...