• Головна
  • Боєць з Тернопільщини самотужки взяв у полон російського окупанта
14:21, 15 грудня 2024 р.

Боєць з Тернопільщини самотужки взяв у полон російського окупанта

Боєць з Тернопільщини самотужки взяв у полон російського окупанта

Військовий з Лопушненської територіальної громади, що на Тернопільщині, Віталій Роза, самотужки взяв у полон російського окупанта, пише видання Тернополяни. 

Як повідомили у 24 ОМБр, другого грудня близько 07:30 рядовий Віталій РОЗА займався доставкою БК, забезпечення на позиції. На стежці між позиціями "ТОРГАШ" та "БЕРЕЗА" він почув якийсь підозрілий звук та зупинившись, зайняв бойове положення. Незабаром він першим побачив ворожого піхотинця.

Рядовий Роза зробив декілька пострілів та під загрозою смерті змусив противника здатись в полон.

По рації викликав допомогу. Ворогу скрутили руки та зав'язали очі так, щоби він не міг побачити позиції та доставили в розташування мотопіхотного батальйону, де він був допитаний та відкрив цінну інформацію про свій підрозділ, чисельність групи, яка зайшла B зону відповідальності мотопіхотного батальйону, а також ворожі плани по штурму позицій батальйону.

Боєць з Тернопільщини самотужки взяв у полон російського окупанта , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захопив окупанта #військовий #Тернопільщина
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
"Новий тариф на електроенергію з 1 червня названо": прості українці такого не чекали, названі ціни на електрику в Україні
Оголошення
live comments feed...