• Головна
  • П'яна 25-річна водійка "Пежо" пропонувала поліцейським 4000 грн хабара
17:03, 6 березня

П'яна 25-річна водійка "Пежо" пропонувала поліцейським 4000 грн хабара

П'яна 25-річна водійка "Пежо" пропонувала поліцейським 4000 грн хабара

Щоб уникнути відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, жителька Івано-Франківської області запропонувала правоохоронцям гроші. Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження.

Під час патрулювання території обслуговування співробітники групи реагування патрульної поліції Бережанського відділу поліції зупинили транспортний засіб марки Peugeot. За кермом перебувала 25-річна мешканка Рогатинської громади, повідомляє Поліція Тернопільщини.

Спілкуючись із водійкою, інспектори помітили в неї явні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти освідування. Порушниця, усвідомлюючи, що їй загрожує адміністративна відповідальність, запропонувала працівникам поліції 4000 гривень неправомірної вигоди, аби «вирішити питання». Спробу підкупу правоохоронці зафіксували на нагрудні камери та викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала корупційне діяння.

Слідчі Бережанського відділу поліції за даним фактом розпочали кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Крім того, інспектори склали протокол на водійку згідно з ч. 1 ст. 130 (керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За рішенням суду фігурантці доведеться сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень і її можуть позбавити права керування транспортними засобами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водійка #Пежо #хабар
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
"Новий тариф на електроенергію з 1 червня названо": прості українці такого не чекали, названі ціни на електрику в Україні
Оголошення
live comments feed...