• Головна
  • Можливі обмеження з подачею гарячої води та централізованого опалення, – міський голова Тернополя Сергійович Надал
09:58, 7 березня

Можливі обмеження з подачею гарячої води та централізованого опалення, – міський голова Тернополя Сергійович Надал

Можливі обмеження з подачею гарячої води та централізованого опалення, – міський голова Тернополя Сергійович Надал

У Тернополі можливі перебої з газопостачанням.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Нічна атака пошкодила критичний промисловий об'єкт Тернопільщини. Облгаз відключив непобутових споживачів через падіння тиску в мережах. Можливі обмеження з подачею гарячої води та централізованого опалення, якщо тиск не відновиться" – зазначив міський голова.

Проблем зі світлом в місті немає. Інформація, поширена в окремих засобах масової інформації щодо відсутності електроенергії у частини споживачів міста Тернополя після нічних ракетних обстрілів, не відповідає дійсності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#удар #газопостачання #тепла #вода #подача #Надал #тернопіль
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...